Spotify Camp Nou Ödülleri

Spotify Camp Nou Ödülleri: Bir ikonik stadyumun veda ve mirasını kutlamak

Tanıdığımız Spotify Camp Nou’ya veda etmeye hazır olun! Final maçı, 1957’de tamamlanmasından bu yana devam eden ikonik stadyumda, önümüzdeki 28 Şubat Pazar günü oynanacak. Camp Nou kapsamlı yenileme geçirecek, ancak taşınmayacak; yerine, takım geçici olarak Montjuc’taki Plus Companys Olimpiyat Stadyumu’na taşınacak.

Kulüp, stadyumun uzun tarihini onurlandırmak için bir dizi heyecan verici etkinlik planladı. Yılda bir Spotify Camp Nou Ödülleri, dünyanın dört bir yanından hayranları çekiyor ve en ilginç etkinliklerden biridir. Yıllar boyunca stadyumda görülen en iyi gol, oyun, mozaik, kutlama ve an bu hayranlar için harika bir fırsat için oy kullanılacak.

Bu Salı, oylama süreci en iyi hedefin belirlenmesiyle başlayacak. Hayranlarına sunulan efsanevi seçenekler arasında, 2003 yılında Sevilla’ya karşı Ronaldinho’nun roketi, 2001’de Valencia’yı yenmek için Rivaldo’nun son ikinci çipi, 2007’de Messi’nin Getafe’a karşı nefes alıcı slalom ve 1973’te Atlético Madrid’e karşı Johan Cruyff’un etkileyici “Uçan Hollandalı” golü yer alıyor.

Takviminizde aşağıdaki oylama tarihlerini planlayın: En iyi oy için Çarşamba, en iyi mozaik için Perşembe, en güzel parti için Cuma ve en unutulmaz an için Cumartesi. Her kategorideki kazananlar, Mallorca’ya karşı beklenen maçtan önce Pazar günü açıklanacak.

Ama daha fazlası var! Hayranlar oy vererek otomatik olarak heyecan verici bir ödül çekilişi başlatırlar. Ünlü “eski” Spotify Camp Nou’da oynanan son maç için oyuncuların giydiği anma gömleği ihraç ediliyor. Gerçekten eşsiz bir tavır. Bu high-end öğe gururla “History Full, Full of Future” sloganını gösteriyor.

Bu Pazar, kulüp için çok duygusal bir gün olacak, çünkü stadyuma veda ediyorlar ve olağanüstü Sergio Busquets’i onurlandırıyorlar. Blaugrana renkleri, taraftarların takdir ettikleri kadar çok takıma renk vermelerine teşvik ediliyor. Birlikte, hatıralarımızda sonsuza dek yaşayacak bir veda yaratalım! Eğer heyecanlı bir müzik dinleyiciyseniz, Spotify’daki en son haberleri için web sitemizi https://spotifypremium-apk.com.tr/ işaretleyin.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *