iPhone/iPad için Spotify++ İndir: Spotify++’ı arıyor musunuz? Eğer evet, o zaman doğru yere geldiniz çünkü bu makalede Spotify Plus hakkında tam bir öğretici paylaşacağım. iPhone/iPad’inizde Spotify++’ı nasıl indirebileceğinizi, nasıl yüklediğinizi ve nasıl kullanacağınızı söyleyeceğim.

Önceki yazımda, Android için Spotify premium apk’i paylaştım, bu sayede herhangi bir ücretli abonelik satın almadan ücretsiz olarak tüm Spotify Premium özelliklerini kullanabilirsiniz, böylece bir android kullanıcısıysanız ve ücretsiz olarak spotify premium’ı keyfini çıkarmak istiyorsanız bunu beğenebileceğinizi kontrol edin.

Spotify++, Spotify Plus nedir?

Spotify++ Spotify Resmi IOS Uygulaması’nın Modded sürümüdür. Spotify Plus ile tüm Spotify Premium Özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dünyanın her yerinden herhangi bir reklam olmadan milyonlarca şarkı ve podcast çalabilirsiniz.

 • En sevdiğiniz şarkıları ve podcast’leri dinleyin
 • Yeni müzikler, albümler ve podcastler keşfedin
 • En sevdiğiniz şarkı, sanatçı veya podcast arama
 • Sadece sizin için yapılmış oynatma listelerinin tadını çıkarın
 • Kendi çalma listelerini oluştur ve paylaş
 • Herhangi bir ruh hali ve aktivite için müzik bul
 • Android cep telefonunu ve tabletini dinle

Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz müzik çalın. Müzik, albümler, çalma listeleri ve podcast’leri her yerden dinleyin. Spotify Plus ile sevdiğiniz müzik dünyasına, kurulan çalma listelerine, sanatçılarına ve podcast’lere erişebilirsiniz. Yeni müzikler, podcastler keşfedin ve en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin ya da ruh halinize uygun en son şarkıları içeren bir çalma listesi oluşturun.

İphone/iPad için Spotify++ İndir

Spotify++’ı indirmek için çeşitli yöntemler var, ama burada sadece Spotify Plus’ı IOS Cihazına indirmek ve kurmak için en basit ve en kolay yolu paylaşacağım. Hadi başlayalım.

Adım 1: Öncelikle Safari tarayıcınızda bu sayfayı açın, ardından aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve yapılandırma dosyasını indirin, indirme tamamlandığında kapatma düğmesini tıklamanız gereken bir popup mesajı göreceksiniz.

Spotify Plus

Adım 2: Şimdi aygıtınızın ayarlarına gidin ve Profile İndirme seçeneği için bakın, bulduğunuzda buraya tıklayın ve şimdi bir şifre isterse Kurulum düğmesine tıklayın sonra şifrenizi girin, Şimdi bir sonraki düğmeye tıklayın, Şimdi Kurulum’u tıklatın, Yine kurulum’a tıklayın.

Spotify Plus Apk

Adım 3: Kurulum süreci tamamlandıktan sonra ev ekranına geri dönün ve appvalley için bakın sonra açın ve Spotify++ arama ardından Get düğmesine tıklayın, Şimdi kurulum düğmesini seçmek zorunda olduğunuz bir pop-up göreceksiniz.

Spotify Plus Premium Apk

Adım 4: Kurulum işlemi tamamlandığında Ayarlar -> Genel -> Profiller’e gidip Spotify++’ın profiline güvenmeniz gerekir. Tamam! Şimdi geri dön ve spotify++ kullanmaya başla

Spotify++ Özellikleri

Yukarıda bahsettiğim gibi, Spotify++ size tüm Spotify Premium Özelliklerine ücretsiz erişim sağlar. Aşağıda bu Spotify Plus’ın en yararlı özelliklerini vurguluyorum.

Hiç reklam yok

Ad Free

Herkes reklamsız deneyimi seviyor. Bu yüzden bu mod apk en iyi özelliği. Bu uygulamadan hem görsel reklamlar hem de ses reklamları kaldırdık, yani en sevdiğiniz şarkıları listelerken herhangi bir reklam kesintisi ile karşılaşmayacaksınız.

Sınırsız Herşey

Music

Spotify Free’ın saatte sadece altı şarkıyı atlamamıza izin verdiğini bildiğimiz için bu çok iğrenç. Bu yüzden bu sınırı kaldırdık ve bu anlamda Spotify Plus for iPhone’da sınırsız shuffles ve atlamalar elde edeceksiniz.

Müzik Çevrimdışı İndir

download

Bunun tek kötü kısmı, Çevrimdışı modunu kullanamamanızdır, ama bekleyin. Bunun için bir çözümüm var. Spotify’dan müzikleri herhangi bir premium abonelik olmadan ücretsiz olarak nasıl indirebileceğinizi paylaştığım ayrı bir yazı hazırladım.

Daha Fazla Özellikler

Aşağıda seveceğiniz bazı özellikler var.

 1. Jailbreak gerekmiyor Kilitlenmiş Spotify Bağlan
 2. FWD düğmesi eklendi
 3. Arama Etkinleştirildi
 4. Arama Etkinleştirildi Sınırsız şarj
 5. Herhangi bir şarkı seç
 6. Aşırı ses kilidi açıldı
 7. Tekrarlar Etkinleştirildi

Sonuç

Yani bu yazı hakkında her şey Spotify++ iPhone / iPad için nasıl Spotify artı indirip çok kolay bir şekilde yükleyebileceğinizi öğrendiğinizde, umarım bu makale size yardımcı oldu ama yine de şüpheleriniz varsa aşağıda yorum yapmaktan çekinmeyin.